на висоті 700 м перебувае літак, і розвиває швидкість 100м/с маса літака 6 тонн Яка повна механічна

енергія літака на цій висоті​

Ответы на вопрос

Отвечает Сушков Виталий.

Ответ: 72МДж

Объяснение:

Дано:

h=700м

V=700м/с

m=6т=6000кг

g=10Н/кг

----------------

Е-?

Е=Ек+Еп=mV²/2+mgh=m(V²/2+gh)=6000*(100²/2+10*700)=72000000Дж=72МДж