Який тиск чинить на землю трактор, якщо його вага дорівнює 45 000 Н, а площа гусениці – 0,75 м2?

Відповідь у кПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

30кПа

Объяснение:

Дано

F=45000 Н

S=0,75*2=1,5 м2 (Так як у трактора 2 гусениці)

p-?

p=F/S=45000/1,5=30000 Па=30кПа