При напрузі 220 В сила струму в спіралі електроплити дорівню 3 А. Визначте опір спіралі​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь: ≈ 73,3 Ом

Пояснення:

U= 220 В              I=U/R       ⇒ R=U/I

I= 3 А                     І=220 В/3 А= 73,3 Ом

________

R -