Визначити вагу рідини в посудині якщо в неї налили мед об'ємом 2 л. густина меду 1420 кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Даниил.

2 л=0,002 м³;P=mg; m=pV=1420*0,002=2,84 кг => Р=2,84*10=28,4 Н.

Вiдповiдь: 28,4 Н.