ПОМОГИТЕ ДАЮ 40 БАЛЛОВ. Визначте вагу алюмінієвого бруска розмірами 20 *5 *10 см в воді.


Ответы на вопрос

Отвечает Гараев Айнур.

Ответ:

39 Н

Объяснение:

ρ заліза=7,8 г/см^3

V=a*b*c=5 см * 10 см * 10 см =500 см^3 об'єм бруска

m=ρ*V=500*7,8=3900 гр, маса бруска

m=3900 гр = 3,9 кг, переводимо в одиниці СІ

P=m*g= 3,9 *10 =39 H, вага бруска