Хлочик на березі моря визначив відстань між сусідніми гребнями хвиль. Вона становить 12 м.

Щохвилини повз нього проходить 18 гребнів хвиль. Визначте швидкість хвиль.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Алдияр.

Ответ:

216 м/хв або 3,6 м/сек

Объяснение:

12×18 = 216 м/хв =3,6м/сек

Отвечает Шестакова Владлена.

Відповідь:

V=18 хвиль/хв*12м=216м/хв=3.6 м/с

Пояснення: