Спостерігач на березі моря визначив, що відстань міжсусідніми гребенями хвиль 8 м. Щохвилини повз

ньо-го проходить 24 гребені хвиль. Визначте швидкістьпоширення хвиль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ: 3.2м/с

Объяснение:

λ=UT => U=λ/Τ

Τ=t/n

конечная формула: U=λn/t

U=8м×24/60с=3.2м/с