Людина стоячи на березі моря визначила що відстань між гребенями хвиль 8 м крім того вона

підрахувала що за 60 с повз неї пройшло 23 хвильові гребені визначити швидкість поширення хвиль.

Ответы на вопрос

Отвечает Христич Настя.
Дано:
λ = 8 м
t = 60 с
n = 23
___________
V - ?

Период волны:
T = t / n = 60 / 23 ≈ 2,6 с
Скорость волны:
V = λ / T = 8 / 2,6 ≈ 3 м/с