Одна прямокутна ділянка мае довжину 37м а ширину 20м знайди ширину другої ділянки з такою ж площею,

якщо е довжина на 6м меньше за довжину прямом ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Борцова Божена.

ответ:спершої ділянки=36*24=720.оскільки на другій ділянці довжина менша нв 6м то 36-6=30 довжина 2ої ділянки.Ми маємо площу і довжина другої ділянки.щоб знайти ширину потрібно 720/30=24м ширина другої ділянки