Одна прямокутна ділянка має довжину 36 м, а ширину 20м. Знайди ширину другої ділянки з такою ж

площею, якщо її довжина на 6м менша за довжину першої ділянки. (Извините что на ураинском а то пока переведу пройдет десять лет)

Ответы на вопрос

Отвечает Рассказова Марина.
Sпершої ділянки= 36*24=720.
Оскільки на другій ділянці  довжина менша на 6м, то 36-6=30м-довжина 2-ої ділянки.
Ми маємо площу і довжину другої ділянки. Щоб знайти ширину потрібно 720/30=24м-ширина другої ділянки