100 БАЛЛОВ Яка енергія виділяється при тепловому випромінюванні абсолютно чорного тіла за одну

хвилину, якщо його температура 3000К, а площа поверхні дорівнює 2см2. Постійна Стефана-Больцмана 5,67·10-8Дж/с·м2.

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Таня.

Ответ:

55112,4 Дж

Объяснение:

T=3000 K    t=60 c    S=2*10⁻⁴ м²   σ=5,67*10⁻⁸ Дж/(с*м²)    W=?

===

W=σ*T⁴*S*t=5.67*10⁻⁸*3000⁴*2*10⁻⁴*60=55112.4 Дж

===========================================