Відстань від предмета до збиральної лінзи дорівнює 3,2 м. Відстань від лінзи до зображення, якщо

фокусна відстань лінзи 80см

Ответы на вопрос

Отвечает Шерко Кристина.

80 см=0,8 м;

1/F=1/d+1/f => 1/f=1/F-1/d =>f=1/1/F-1/d=1/1/0,8-1/3,2=1/4-1/3,2=1/3/3,2=1/0,9375≈1,07 м.

Вiдповiдь: 1,07 м.