(СРОЧНО)З боку магнітного поля на прямолінійний провідник завдовжки 30 см,Перпендикулярний до ліній

магнітного поля,діє сила Ампера 0,6 H, сила струму в провіднику дорівнює 4А, Визначте індукцію магнітного поля(СРОЧНО)

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

0,5 Тл

Объяснение:

L=0.3 м   I=4 A     F=0.6    α=90°     B=?

===

F=I*B*L*sinα  sin90=1

B=F/(I*L)=0.6/(4*0.3)=0.5 Тл

============================