Скільки літрів води за температури 100°С потрібно додати у ванну, щоб температура води в ній

становила 20 °С, якщо у ванну налито 100 л води за температури 10 °С​

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Полина.

Ответ:

Объяснение:

20° = 100л*10° + Х л*100° / 100 + Х

20° = 1000 + 100 Х / 100+ Х

2000 + 20 Х = 1000+100 Х

1000 = 80 Х

Х = 12,5 л