Провідник з довжиною активної частини 10 см розташований перпендикулярно лініям магнітної індукції,

величина якої 0,04 Тл. Сила струм в провіднику 2 А. Визначити силу, що діє на провідник з боку магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.

Ответ:

Сила Ампера действующая на проводник со стороны магнитного поля равна 0,008 H

Объяснение:

Дано:

l = 0,1 м

B = 0,04 Тл

I = 2 A

\alpha = 90°

Найти:

F_{A} \ - \ ?

------------------------------------

Решение:

Сила Ампера:

\boldsymbol{\boxed{F_{A} = BI l \sin \alpha }}

Расчеты:

\boldsymbol {F_{A}} = 0,04 Тл · 2 A · 0,1 м · sin 90° = 0,008 H

Ответ: F_{A} = 0,008 H.