Визначте величину вектора індукції магнітного поля в якому на провідник довжиною активної частини

15 см діє стлп 70 mH?Сила струму у провіднику 35 А . Провідник розміщений у просторі перпендикулярно лініям індукції магнітного поля.Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Вероника.
F(a) = I*B*L*sin(a)

B = F(a)/I*L*sin(90°) = 70*10^-3/35A*0,15м*1 ≈ 13*10^-3 Тл ≈ 13 мТл.