Розрахувати опір АЛЮМІНІЄВОГО провідника довжиною 4 м і площею поперечного перерізу 5 мм2.


Ответы на вопрос

Отвечает Ерпайыз Тоғжан.

Ответ:

Для розрахунку опору алюмінієвого провідника використовуємо формулу:R = ρ * L / Aде R - опір провідника, ρ - специфічний опір матеріалу, L - довжина провідника, A - площа поперечного перерізу.За таблицями, специфічний опір алюмінію становить 0,028 мм²/м. Підставляючи в формулу, отримуємо:R = 0,028 * 4 / 5 = 0,0224 ОмОтже, опір алюмінієвого провідника довжиною 4 м і площею поперечного перерізу 5 мм² складає 0,0224 Ом.