Визначить швидкість руху тіла по колу радіусом 10 м, якщо період обертання дорівнює 2 хвилини.


Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Балнур.

Ответ:

Объяснение:

R = 10 м

T = 2 хв = 120 c

V = ?

L = 2*R*п = 2*10*3,14 = 62,8 м

V = L/T = 62.8 / 120 == 0.523 м/с == 2 км/ч

1 0