Розвʼяжи задачу та напиши відповідь 3 якого матеріалу виготовлений куб з стороною 4м, масою 57т

600кг

Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Алина.

Дано:

a(куба) = 4м

m = 57т 600 кг в CI 57600 кг

Знайти: матеріал?

Розв'язок: Формула густини: ρ = m/V

1) Знайдемо об'єм куба, сторона якого 4 метри:

V = a³, де a – сторона куба

V = 4³ = 64 м³

2) Тепер, можна знайти його густину:

ρ = m/V

ρ = 57600/64 = 900 кг/м³

За таблицею густин речовин можна зрозуміти, що матеріал з якого виготовлений куб це – лід(ρ = 900 кг/м³).

Відповідь: Куб виготовлений з льоду.