Срочно нужна помощь Промінь падає під кутом 60 градусів на скляну пластинку завтовшки 2см з

паралельними гранями. Визначити зміщення променя, який вийшов з пластини.

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:

.

Объяснение:

Зміщення променя після проходження через скляну пластинку товщиною 't' і показником заломлення 'n' задається формулою:

зміщення = t (n - 1) sin(кут падіння)

У цьому випадку t = 2 см, а показник заломлення скла становить приблизно 1,5. Підставивши ці значення, отримаємо

зміщення = 2 (1,5 - 1) sin(60) = 2 * 0.5 * 0.8660 = 1,366 см

Отже, промінь зміщується на 1,366 см після проходження через скляну пластину.