З якою силою треба штовхати шафу масою 70 кг по дерев’яній підлозі, щоб вона зрушила з місця?

Коефіцієнт тертя дорівнює 0,25 ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Гайворонский Дима.

Відповідь:

Силу, необхідну для штовхання шафи вагою 70 кг на дерев’яну підлогу, можна розрахувати за допомогою рівняння сили тертя:

тертя = коефіцієнт тертя * нормальна сила

Нормальна сила дорівнює вазі шафи, яка становить

70 кг * 9,8 м/с^2 = 686 Н. Коефіцієнт тертя дорівнює 0,25.

Отже, силу тертя можна розрахувати як:

тертя = 0,25 * 686 Н = 171,5 Н

Пояснення:

Отже, сила, необхідна для штовхання шафи, перевищує 171,5 Н. Якщо штовхати із силою, більшою за 171,5 Н, шафа почне рухатися.