Треба здати до кінця уроку будь-ласка допоможіть 4. Визначте об'єм дубового бруска масою 640г.

Густина дуба = 800кг/м3 0,0007 м3 0,0008 м3 1,25 м3 0,8 м3 5.Визначте вагу автомобіля, якщо його масо 1,2 т. 10 кН 12 кН 12 Н 120 Н 6.Під дією сили 320 Н пружина амортизатора стиснулася на 4 мм. На скільки вона стиснеться під дією сили 1,6 кН? 80 мм 2 см 0,02 мм 0,08 мм _ 7. Ящик масою 20 кг рівномірно переміщають по дерев'яній підлозі. Коефіцієнт тертя ковзання між ящиком і підлогою дорівнює 0,25. Яку силу прикладають до ящика? Чому при цьому дорівнює сила тертя ковзання? 50 Н 200 Н 800 Н 5 Н Дам корону поставля 5 зірочок і дякую Будь-ласка скоріше

Ответы на вопрос

Отвечает Балан Оля.

4.Об'єм дубового бруска можна розмістити за формулою: Об'єм = маса / густина Підставивши даний продукт, виготовлений: Об'єм = 640 г / 800 кг/м³ = 0,0008 м³ Відповідь: 0,0008 м³.

5.Маса автомобіля дорівнює 1,2 т (тоннам), що еквівалентно 1200 кг (кілограмам).

Вага - це сила, з якою тіло притягується до Землі і вимірюється в ньютонах (Н) або кілоньютонах (кН).

Для того, щоб знайти вагу автомобіля, необхідно помножити його масу на прискорення вільного падіння, яке на Землі приблизно дорівнює 9,81 м/с².

Отже, вага автомобіля дорівнює: Вага = маса × прискорення вільного падіння Вага = 1200 кг × 9,81 м/с²

Розрахуємо це значення: Вага = 11 772 Н ≈ 11,8 кН

Отже, вага автомобіля близько 11,8 кН (кілоньютонів). Відповідь: 12 кН

6.Закон Гука говорить, що довжина стиснутої пружини пропорційної сили, що діє на неї. Тобто, якщо ми знаємо, на скільки стиснулася пружина при дії сили 320 Н, ми можемо застосувати, на скільки вона стиснеться при дії сили 1,6 кН.

Закон Гука можна записати у вигляді:

F = kx,

де F - сила, k - коефіцієнт жорсткості пружини, x - зміна довжини пружини.

Ми можемо використати цей закон, щоб знайти коефіцієнт жорсткості пружини:

F = kx 320 Н = k × 0,004 м k = 320 Н / 0,004 м k = 80 000 Н/м

Тепер ми можемо використати цей коефіцієнт жорсткості, щоб знайти змінну довжину пружини при дії сили 1,6 кН:

F = kx 1,6 кН = 80 000 Н/м × x x = 1,6 кН / 80 000 Н/м x = 0,02 м = 20 мм

Отже, відповідь: пружина стискається на 20 мм при дії сили 1,6 кН. Варіант відповіді 2 см