За який час вантажний автомобіль, рухаючись із прискоренням 0,2 м/с2, збільшить швидкість свого

руху від 10 до 20 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Старостенко Макс.

Ответ: t=50 сек

Объяснение:

V=Vo+at - формула скорости при равноускоренном движении

=> 20=10+0.2*t

10=0.2*t

t=10/0.2

t=50 сек

Отвечает Ильин Вадим.
Користуємося простою формулою для прискорення, і виражаємо звідти час