Якщо на пружину діє сила 3,5 H, то її довжина становить 5,3 см, а у ви- падку дïï сили 2 Н довжина

пружини дорівнює 4,1 см. Яка довжина недеформованої пружини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Выдрина Елизавета.

Відповідь:

Для вирішення цієї задачі ми можемо скористатися законом Гука:

F = k * x,

де F - сила, яка діє на пружину, x - довжина пружини під дією цієї сили, а k - коефіцієнт жорсткості пружини.

Ми можемо використати цей закон для знаходження значення k:

k = F / x.

Тоді, для недеформованої пружини, коли довжина становить x0, ми можемо записати:

k = F / x0.

Ми можемо вирішити цю рівняння для x0:

х0 = Ф / к.

Отже, нам потрібно знайти значення k для кожного випадку та використати його для знаходження довжини недеформованої пружини.

Для першого випадку, коли F = 3,5 H та x = 5,3 см:

k = F / x = 3,5 H / 5,3 см = 0,660377... Ч/см.

Тоді довжина недеформованої пружини буде:

x0 = F / k = 3,5 H / 0,660377... H/см = 5,3 см.

Для другого випадку, коли F = 2 H та x = 4,1 см:

k = F / x = 2 H / 4,1 см = 0,487804... Ч/см.

Тоді довжина недеформованої пружини буде:

х0 = F / k = 2 H / 0,487804... H/см = 4,1 см.

Отже, довжина недеформованої пружини становить 5,3 см в першому випадку та 4,1 см в другому випадку.

Пояснення: