Скласти текст задачі за поданою скороченою умовою, розв'язати її та оцінити реальність отриманого

результату K- 1000H/м X-20см m-?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиатдинова Ильзира.

Визначте масу плити, що висить на пружині жорсткістю 1000Н/м, якщо видовження пружини дорівнює 20см.

Дано:

k=1000H/м

х=20см=0,2м

Знайти:

m-?

F=kx=1000*0,2=200H

F=mg→m=F/g=200/10=20кг

Щодо оцінки реальності результату, важливо зазначити, що це лише оцінка, заснована на наданих даних та використання певних моделей та припущень. У реальних умовах результат може залежати від різних факторів, які не були враховані в даній задачі...