Срочно!,35б.Швидкість автомобіля зросла від 18 до 54км/год на шляху 300м визначити прискорення

автомобіля ,пройдений за цей час,та шидкість з моменту 200м

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ:

Дано:

Початкова швидкість автомобіля: v1 = 18 км/год

Кінцева швидкість автомобіля: v2 = 54 км/год

Відстань, на яку збільшувалась швидкість: d = 300 м

Відстань, на якій потрібно визначити швидкість та прискорення: s = 200 м

Для розв'язання задачі спочатку необхідно перевести швидкості в метри на секунду (м/с):

v1 = 18 км/год = (18 * 1000) / (60 * 60) = 5 м/с

v2 = 54 км/год = (54 * 1000) / (60 * 60) = 15 м/с

Далі можна визначити час, за який автомобіль збільшив швидкість на відстані 300 м:

t = d / (v2 - v1) = 300 / (15 - 5) = 30 с

Тепер можна визначити прискорення:

a = (v2 - v1) / t = (15 - 5) / 30 = 0.33 м/с^2

Швидкість автомобіля на відстані 200 м можна визначити з формули рівномірного прискореного руху:

v = v1 + a * t = 5 + 0.33 * (200 / 1000) / 30 = 6.33 м/с або 22.8 км/год

Отже, прискорення автомобіля становить 0.33 м/с^2, він пройшов за цей час 200 м зі швидкістю 6.33 м/с або 22.8 км/год.