Знайдіть силу тертя, яка виникає при русі алюмінієвого куба з довжиною ребра 2 см по поверхні

(коефіцієнт тертя 0,3) СРОЧНО!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Sindukova Natasha.

Ответ:

Для розв'язання цього завдання ми використовуємо формулу для сили тертя:

F = μ * N

де F - сила тертя, μ - коефіцієнт тертя, N - сила нормальної реакції.

Сила нормальної реакції дорівнює вазі куба, оскільки він лежить на рівній поверхні і не рухається у вертикальному напрямку. Вага куба обчислюється за формулою:

m * g

де m - маса куба, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²).

Тож, вага куба:

W = m * g = 0,002 кг * 9,8 м/с² = 0,0196 Н

Сила тертя:

F = μ * N = 0,3 * 0,0196 Н = 0,00588 Н

Отже, сила тертя, яка виникає при русі алюмінієвого куба з довжиною ребра 2 см по поверхні (коефіцієнт тертя 0,3), дорівнює 0,00588 Н.

Объяснение: