Обчисли об’єм і площу поверхні прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 12 м, 5 м і 6 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=2(ab+ac+bc)

S=2(12+5+6)=46

V=abc

V=12×5×6=360

Надеюсь что помог.