ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ДУЖЕ ТРЕБА!!! задачу треба зробити з обов'язковим повним розв'язуванням!!!

будь ласка не беріть відповідь з інтернету!!! даю 100 балів та кращу відповідь. При якій деформації пружини жорсткістю 80 Н/m її енергія буде дорівнювати 4дж? A) 20 м В) 120 м С) 5 см D) 50 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Парпиева Оксана.

Дано: k=80 Н/м; Е=4 Дж; х - ?

Энергия деформированной пружины E=kx²/2. x²=2E/k=2*4/80=0,1. x=√0,1=0,316 м=31,6 см. По Вашим данным.