При якій деформації пружини жорсткістю 80 Н/m її енергія буде дорівнювати 4дж? A) 20 м В) 120 м С)

5 см D) 50 см ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ДУЖЕ ТРЕБА!!! задачу треба зробити з обов'язковим розв'язуванням!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Базарнова Мария.

Ответ:

D

Для знаходження деформації пружини, що відповідає енергії 4 Дж, використаємо формулу для енергії пружної системи:

E = (kx^2)/2,

де E - енергія пружної системи, k - жорсткість пружини, x - деформація пружини.

Підставляємо в формулу відповідні значення:

4 = (80x^2)/2

Скорочуємо додатні множники:

4 = 40x^2

Ділимо обидві частини на 40:

x^2 = 0.1

Знаходимо квадрат деформації:

x = корень* (0.1) = 0.5м

Отже, при деформації пружини 0.5 м її енергія буде дорівнювати 4 Дж

Отвечает Ковтун Полина.

Ответ:

Енергія пружини, яку вона зберігає при деформації залежить від її жорсткості та максимального зсуву або стиснення. Ми можемо використати формулу для енергії пружини, щоб вирішити цю задачу:

U = (1/2)kx²

де U - енергія пружини, k - її жорсткість, x - максимальний зсув або стиснення.

Підставимо значення k та U, та розв'яжемо для x:

4 Дж = (1/2) * 80 Н/м * x²

x² = 4 Дж / (40 Н/м)

x² = 0.1 м²

x = sqrt(0.1 м²) = 0.316 м

Отже, максимальний зсув або стиснення пружини повинен бути 0,316 метрів, щоб її енергія дорівнювала 4 Дж. Таким чином, відповідь С) 5 см

постав найкращу відповідь