Координата руху тіла змінюється за законом x=12-3t+2t² під дією сили 36H визначте масу тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Альмухаметов Айнур.

Ответ:

Для визначення маси тіла потрібно знати прискорення, яке воно отримує від сили, яка на нього діє. Ми можемо знайти прискорення, взявши другу похідну від рівняння координати руху x(t):

x(t) = 12 - 3t + 2t^2

v(t) = dx/dt = -3 + 4t

a(t) = dv/dt = 4

Отже, ми бачимо, що прискорення тіла становить 4 м/с². Тепер ми можемо використати другий закон Ньютона F = ma, де F - сила, яка діє на тіло, m - маса тіла, а - прискорення тіла:

F = ma

36 = m * 4

Отже, маса тіла дорівнює:

m = 36 / 4 = 9 кг

Таким чином, маса тіла, яке рухається з координатою x = 12 - 3t + 2t² під дією сили 36 H, становить 9 кг.