Відстань між центрами двох однорідних куль 20 см. Кулі притягуються одна до одної із силою

6,67·10–8 Н. Маса однієї з куль 10 кг. Якою є маса другої кулі?

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ: 4кг

Объяснение:

Дано:

r=20см=0,2м

F=6,67*10⁻⁸Н

m1=10кг

G = 6,67 × 10⁻¹¹ Н × м2 / кг2

---------------

m2-?

Согласно закона всемирного тяготения:

F=G*m1*m2/r², где:

G-гравитационная постоянная;

m1 и m2-массы тел;

r-расстояние между телами.

Отсюда:

m2=F*r²/(G*m1)=6,67*10⁻⁸*0,2²/(6,67*10⁻¹¹*10)=4кг