гідравлічний прес має великий поршень,площа якого 0,5м2,та малий із площею 5см2.Із якою силою діє

на тіло прес,якщо до малого поршня прикладують силу 1,2 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Максим.

Ответ:

На большое прикладывает: 1200 Н

Объяснение:

Формула гидравлического пресса:

 \frac{f1}{f2}  =  \frac{s1}{s2}  \\

Вычисление:

0,5 м²=5000 см²

 \frac{x}{1.2}  =  \frac{5000}{5}  \\ x = 1200 \: h