СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Визначте потужність споживаного струму, якщо дві однакові лампи, розраховані на

потужність 60 Вт і напругу 220 В, ввімкнути в мережу паралельно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Денис.

Ответ:

59,4 Вт

Объяснение:

I = P / U = 60 Вт / 220 В = 0,27 А

P = U * I = 220 В * 0,27 А = 59,4 Вт

Отвечает Артёмова Юлия.
P=60Вт
U=220В
P=IU
I=P/U=60/220=0,27А
P=IU=0,27*220=60Вт