Сила струму в спіралі лампи дорівнює 0,5 А при напрузі 2 В. Чому дорівнює опір спіралі? З

розв’язанням

Ответы на вопрос

Отвечает Білевич Уляна.

Відповідь:

4 Ом

Пояснення:

Дано:
I = 0,5 А
U = 2 B
R - ?

Розв'язання:
використаємо закон Ома для розв'язання.
I = \frac{U}{R}
R = \frac{U}{I}
R = \frac{2}{0,5} = 4
Відповідь: 4 Ом