S=10m F=2kh h=2m P=?


Ответы на вопрос

Отвечает Шишкина Саша.

Ответ:

P = F/S

де P - тиск, F - сила, S - площа.

За умовою задачі відомо, що S = 10 м^2, F = 2 кН = 2000 Н.

Щоб знайти тиск, підставимо ці значення в формулу:

P = F/S = 2000 Н / 10 м^2 = 200 Н/м^2

Таким чином, тиск становить 200 Н/м^2