4.У скляній капілярній трубці, розташованій на Землі, вода піднімається на 1см. На яку висоту

підніметься вода по цій самій трубці на Місяці, де прискорення вільного падіння становить 1,6 m / (c ^ 2)

Ответы на вопрос

Отвечает Aripkhanova Nasiba.

Ответ:

Объяснение:

У скляній капілярній трубці вода на Землі піднімається на висоту h1=1см. На яку висоту підніметься вода в тій самій трубці на Місяці, де прискорення вільного падіння g2 = 1,6 м/с2?

h2 - ?

Высота поднятия жидкости в капилляре вычисляется по формуле

h1= 2*σ/p*g*R

h2=2*σ/p*g2*R

h2/h1=g/g2

h2=h1*g*g2=1*9,8/1,6=6,125 см

Надеюсь что русскую мову разумиешь

Очевидно что эксперимент проводят внутри космического корабля который находится на Луне