У скляній капілярній трубці вода на Землі піднімається на висоту /її = 1 см. На яку висоту

підніметься вода в тій самій трубці на Місяці, де прискорення вільного падіння g = 1,6 м/с2?

Ответы на вопрос

Отвечает Ангел Голубой.
Учитывая, что h=2*сигма/p*g*R имеем:
h1/h2=g2/g1
h2=h1*g1/g2=1*9,8/1,6=6,125 см