Через спіраль електроплитки за 12,4хв пройшло 3212 Кл електрики. Яка сила струму в спіралі???

ДОПОМОЖІТЬ БЛАГАААЮ​

Ответы на вопрос

Отвечает Man Super.

Щоб знайти силу струму в спіралі, необхідно скористатися формулою:

I = Q / t

де I - сила струму в амперах (A), Q - кількість електричного заряду в кулонах (C), t - час в секундах (s).

У нашому випадку, кількість заряду Q = 3212 Кл, а час t = 12,4 хв = 12,4 х 60 с = 744 с. Підставляємо ці значення у формулу:

I = Q / t = 3212 Кл / 744 с ≈ 4,31 A

Отже, сила струму в спіралі становить близько 4,31 ампера.