Яка сила струму в лампі велосипедного ліхтаря, якщо за на- пруги 4 В вона протягом 6 с споживає 4,8

Дж електроенер- rii ЕТО КР ПОМОГИТЕ СРОЧНО 30Б

Ответы на вопрос

Отвечает Звегинцева Екатерина.

Ответ:

0,2A

Объяснение:

Дано:

U=4B

t=6c

A=4,8 Дж

--------------------------

I - ?

                                                Розв'язок

Енергія еквівалентна роботі:

E=A=4,5Дж

P=A/t = U*I

4,8/6 = 4*I

0,8=4*I

I=0,2A