ДУЖЕ ДУЖЕ ТЕРМІНОВО! ПИТАННЯ НА ЧАС! ДАМ 40 БАЛІВ! Ділянка кола містить 5 паралельно з'єднаних

провідників, кожен з яких має опір 5 Ом Обчислень загальний опір ділянки кола. Відповіді: А) 25 Ом Б) 5 Ом В) 2,5 Ом Г) 1 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

Объяснение:

R = 5 Ом

n = 5 штук

Rob = ?

Rob = R/n = 5/5 = 1 Ом