СРОЧНО! даю 20б яку вагу має тіло масою 50 кг в ліфті , що рухається з прискоренням 10 м/с2 , яке

спрямоване вертикально вниз ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Александра.

ответ:Вага тіла дорівнює 60 н.

объяснение:Завдання:

Яка вага має тіло масою 5 кг

ліфт, що рухається з прискоренням 2 м/с2, яке спрямоване вертикально вгору?

________________________________

Нехай прискорення вільного падіння g=10 Н/кг

За 2-м законом Ньютона

ma=N-mg

Тут N-реакція підлоги ліфта, на якому

знаходиться тіло

N = m - (a + g) = 5 - (2 + 10) = 60 (H)

За величиною вага тіла дорівнює реакції опори

P = N = 60 Н.