Пожалуйста, помогите!!! З нерухомого човна масою 50кг на берег вистрибнув хлопчик масою 40кг зі

швидкістю 1м/c, яка спрямована горизонтально. Якої швидкості відносно берега набув човен? Решите задачу формулой, а не через х пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Лиза.

Ответ:

Маса човна: m1 = 50 кг

Маса хлопчика: m2 = 40 кг

Початкова швидкість хлопчика відносно берега: v2 = 1 м/c

Позначимо шукану швидкість човна відносно берега як v1.

Збереження імпульсу:

m1 * v1 + m2 * v2 = (m1 + m2) * v'

де v' - кінцева швидкість обох тіл після стику.

Так як човен спочатку був нерухомим, v1 = 0.

Після підстановки в формулу і розв'язання для v' отримаємо:

v' = (m1 * v1 + m2 * v2) / (m1 + m2)

v' = (50 кг * 0 м/c + 40 кг * 1 м/c) / (50 кг + 40 кг)

v' = 0,44 м/c

Тому швидкість човна відносно берега дорівнює 0,44 м/c в напрямку, протилежному до руху хлопчика.

Объяснение:

удачі