З нерухомого човна масою 50 кг на берег стрибнув хлопчик масою 40 кг зі швидкістю 1 м/с, яка

спрямована горизонтально. Якої швидкості відносно берега набув човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Белан Егор.

Ответ:

х = 40*1/50 = 0,8 м/с.

Объяснение:

Пусть швидкість  човна після стрибка "х".

Применим равенство импульсов тел.

40*1 = 50*х.

Отсюда х = 40*1/50 = 0,8 м/с.