Даю 30 баллов! З нерухомого човна масою 50 кг на берег стрибнув хлопчик масою 40 кг зі швидкістю

1 м/с, яка спрямована горизонтально. Якої швидкості відносно берега набув човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Лена.

Пусть швидкiсть човна пiсля стрибка "х" Применим равенство импульсов тел. 40*1=50*х

Ответ:х=40*1/50=0,8 м/с