Знайти середню арифметичне двох чисел -5,8 і 4,2


Ответы на вопрос

Отвечает Коткин Артем.

Щоб знайти середнє арифметичне двох чисел, потрібно їх додати разом і розділити отриману суму на 2. Отже, щоб знайти середнє арифметичне чисел -5,8 і 4,2, необхідно зробити наступні операції:

(-5.8 + 4.2) / 2 = -1.6 / 2 = -0.8

Отже, середнє арифметичне чисел -5,8 і 4,2 дорівнює -0,8.