ПОМОГИТЕ ПЖ Коло складається з двох послідовно з'єднаних провідникiв, опір яких 4 i 6 Ом. Сила

струму в колі 0,3 А. Знайдіть напругу на кожному з провідникiв та за- гальну напругу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сильченко Екатерина.

Дано:

R1 = 4 Ом

R2 = 6 Ом

I = 0,3A

U1—? U2—? R—? U—?

—————

Рішення:

I1 = U1/R1

I2 = U2/R2

I1 = I2 = I

U1 = IR1

U2 = IR2

R = R1 + R2

U = IR

—————

U1 = 0,3 × 4 = 1,2 В

U2 = 0,3 × 6 = 1,8 В

R = 4 + 6 = 10 Ом

U = 0,3 × 10 = 3 В

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Для знаходження напруг на кожному провіднику скористаємося законом Ома:

U = I * R

Для першого провідника:

U1 = I * R1 = 0.3 А * 4 Ом = 1.2 В

Для другого провідника:

U2 = I * R2 = 0.3 А * 6 Ом = 1.8 В

Загальна напруга в колі дорівнює сумі напруг на кожному з провідників:

U = U1 + U2 = 1.2 В + 1.8 В = 3 В

Отже, напруга на першому провіднику становить 1.2 В, на другому - 1.8 В, а загальна напруга в колі дорівнює 3 В.