Срочно.Даю 60 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1.Р= 70 кВт. Переведи дану потужність в

одиниці СІ. 2.В паспорті електродвигуна написано: "220 В, 0,5 А" Що можна визначити за цими даними? 3.Скільком джоулям дорівнює 10 кВт*год? 3 600 000 Дж 36 000 000 Дж 360 000 Дж 36 000 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Данил.

Для перетворення потужності з кіловатів (кВт) в одиниці СІ необхідно використати співвідношення: 1 кВт = 1000 Вт. Тому, потужність Р в одиницях СІ буде:

Р = 70 кВт = 70,000 Вт

За даними з паспорту електродвигуна можна визначити електричну потужність, що споживається електродвигуном при роботі в режимі повної навантаженості. Для цього необхідно помножити значення напруги на значення сили струму:

Електрична потужність = Напруга * Сила струму = 220 В * 0,5 А = 110 Вт

Кіловат-година (кВтгод) - це одиниця енергії, що дорівнює енергії, спожитої пристроєм з потужністю 1 кВт, який працює протягом однієї години. Щоб перевести кіловат-години в джоулі, необхідно помножити значення кіловат-годин на 3,6 мільйона (1000 * 3600), оскільки 1 кВтгод = 3,6 млн Дж.

Тому, 10 кВт*год = 10 * 3.6 млн Дж = 36 млн Дж. Відповідь: 36,000,000 Дж.