ДОПОМОЖІТЬКінетична енергія тіла, що рухається з швидкістю 4м/с, дорівнює 16Дж.Яка маса тіла? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Холявенко Эльдар.
V=4 м/с
Ek=16Дж
m-?
Ek=mv^2/2
m=2Ek/v^2=2*16/4^2=32/16=2 кг