Тіло масою 2,5кг рухається вздовж осі х. Рівняння руху тіла має вигляд x=0+2t-2^2 Визначити силу,

що діє на тіло, імпульс тіла на початку спостереження, кінетичну енергію тіла через 3 с після початку спостреження

Ответы на вопрос

Отвечает Могилевская Алёна.

Ответ:

K = (1/2)mv² = (1/2) * 2.5 кг * (-10 м/c)² = 125 Дж

Объяснение:

Знайдемо швидкість тіла:

v = dx/dt = 2 - 4t

Прискорення тіла:

a = dv/dt = -4 м/c²

Отже, на тіло діє сила F = ma = -10 Н (в напрямку протилежному до руху тіла).

Імпульс тіла на початку спостереження:

p = mv = 2.5 кг * 2 м/c = 5 кг м/c

Кінетична енергія тіла через 3 с після початку спостереження:

x = 0 + 2t - 2t²

При t = 3 с, x = 0 + 23 - 23² = -12 м

Швидкість тіла через 3 с після початку спостереження:

v = dx/dt = 2 - 4t = -10 м/c

Кінетична енергія тіла через 3 с після початку спостереження:

K = (1/2)mv² = (1/2) * 2.5 кг * (-10 м/c)² = 125 Дж